Motel Canada Moto Gp
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το άνετο Motel Canada Moto Gp Senador Canedo διαθέτει τζακούζι και χώρο για πικ-νικ και βρίσκεται κοντά σε στάση λεωφορείων. Το ξενοδοχείο ημιδιαμονής διαθέτει 15 δωμάτια, καθώς και εστιατόριο.
Praça Criativa είναι σε απόσταση περίπου 6 χλμ. Το κέντρο της πόλης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
Οι παροχές του δωματίου περιλαμβάνουν Wi-Fi και τηλεόραση με πολλά κανάλια, μίνι μπαρ-ψυγείο. Παρέχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός για την άνεση των πελατών. Τα μπάνια είναι εξοπλισμένα με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, επίσης διαθέτει ρόμπες και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το πρωινό σερβίρεται κάθε πρωί στο εστιατόριο.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Τζακούζι
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από το άνετο Motel Canada Moto Gp;
Θα χρειαστούν 25 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Motel Canada Moto Gp μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Motel Canada Moto Gp;
Τo Motel Canada Moto Gp παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο άνετο Motel Canada Moto Gp;
Οι τιμές στο το άνετο Motel Canada Moto Gp ξεκινούν από 282$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Motel Canada Moto Gp;
Σε τo Motel Canada Moto Gp μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Σουίτα με κρεβάτι king-size, Σουίτα με κρεβάτι queen-size και Δωμάτιο με κρεβάτι king-size.